BioTabs StarTrex 1500G - Nawóz Organiczny Poprawiający Własciwości Zobacz większe

BioTabs StarTrex 1500G - Nawóz Organiczny Poprawiający Własciwości

BT-STARTREX 1500G

Nowy

Startrex natychmiastowo pobudzisz swoją ziemie do życia szybko ukorzeniając młode rośliny.

Więcej szczegółów

wysyłka do 24h

65,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

STARTREX to nawóz organiczny poprawiający właściwości gleby o wysokiej zawartości pożytecznych bakterii glebowych. Poprzez wymieszanie podłoża ze Startrex natychmiastowo pobudzisz swoją ziemie do życia szybko ukorzeniając młode rośliny.

Startrex zawiera między innymi kwasy fulwowe, humus i krzem.

Kwas fulwowy   jest głównym t ransporterem składników odżywczych do komórek roślinnych oraz wpływa pozytywnie na zdolność przyswajania i magazynowania substancji odżywczych i dwutlenku węgla zwiększa się również przepuszczalność błon komórkowych.

Opakowanie: 1,5 kg

Firma Biotabs ma do zaoferowania Państwu produkty alternatywne w 100% organiczne względem tradycyjnych nawozów sztucznych. Dzięki zastosowaniu naszych produktów przyczynimy się do prawidłowego obiegu materii organicznej w ekosystemie w którym sami żyjemy. Natura natomiast odwdzięcza się obfitymi i wysokiej jakości plonami. Produkty Biotabs między innymi zawierają pożyteczne bakterie glebowe oraz grzyby i pleśnie korzenne. Nasze produkty są wolne od nasion chwastów i patogenów i nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie. Produkty są dopuszczone do stosowania w uprawach ekologicznych (Rozporządzenie (WE) 834/2007) i są przyjazne dla środowiska. Nasze organiczne nawozy grzyby mikoryza i bakterie glebowe sprawiają, że teraz już każdy może z powodzeniem uprawiać najpiękniejsze rośliny z największymi plonami z dużą łatwością i 100% szansą na sukces.

UWAGA! Biotabs nie może sprawdzić warunków użytkowania, stosowania lub przechowywania. Nabywca jest całkowicie odpowiedzialny za wyniki lub szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z naszych produktów.

Wszystko co musisz zrobić to postępować zgodnie z naszymi prostymi instrukcjami uprawy.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

BioTabs StarTrex 1500G - Nawóz Organiczny Poprawiający Własciwości

BioTabs StarTrex 1500G - Nawóz Organiczny Poprawiający Własciwości

Startrex natychmiastowo pobudzisz swoją ziemie do życia szybko ukorzeniając młode rośliny.

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: