BioTabs Zestaw Startowy Organiczny Komplet Odżywek Zobacz większe

BioTabs Zestaw Startowy Organiczny Komplet Odżywek

BT-STARTER BOX

Nowy

ZESTAW STARTOWY (outdoor&indoor) - jest to w 100% organiczny system odżywiania i wspierania podłoża dla roślin.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ZESTAW STARTOWY (outdoor&indoor) - jest to w 100% organiczny system odżywiania i wspierania podłoża dla roślin. Nasza rewolucyjna w 100% organiczna metoda opiera się przy użyciu korzystnej dla gleby grzybni oraz bakterii. Dodając duże ilości grzybni i bakterii do Twojego podłoża spowoduje to spektakularne polepszenie życia w glebie. Wraz z polepszeniem warunków życia w glebie polepszy się odporność roślin przeciw chorobom i szkodnikom, a rośliny będą mogły spożytkować całą swoją energię na wspaniały wzrost i zakwity.

Opakowanie: Bio Tabs x10szt. + Startrex 250gr + Orgatrex 250ml + Mycotrex 50gr + Bactrex 25gr (for 5-10 plants)

ŁATWE I ORGANICZNE = SUKCES GWARANTOWANY!!!

Firma Biotabs ma do zaoferowania Państwu produkty alternatywne w 100% organiczne względem tradycyjnych nawozów sztucznych. Dzięki zastosowaniu naszych produktów przyczynimy się do prawidłowego obiegu materii organicznej w ekosystemie w którym sami żyjemy. Natura natomiast odwdzięcza się obfitymi i wysokiej jakości plonami. Produkty Biotabs między innymi zawierają pożyteczne bakterie glebowe oraz grzyby i pleśnie korzenne. Nasze produkty są wolne od nasion chwastów i patogenów i nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie. Produkty są dopuszczone do stosowania w uprawach ekologicznych (Rozporządzenie (WE) 834/2007) i są przyjazne dla środowiska. Nasze organiczne nawozy grzyby mikoryza i bakterie glebowe sprawiają, że teraz już każdy może z powodzeniem uprawiać najpiękniejsze rośliny z największymi plonami z dużą łatwością i 100% szansą na sukces.

UWAGA! Biotabs nie może sprawdzić warunków użytkowania, stosowania lub przechowywania. Nabywca jest całkowicie odpowiedzialny za wyniki lub szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z naszych produktów.

Wszystko co musisz zrobić to postępować zgodnie z naszymi prostymi instrukcjami uprawy.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

BioTabs Zestaw Startowy Organiczny Komplet Odżywek

BioTabs Zestaw Startowy Organiczny Komplet Odżywek

ZESTAW STARTOWY (outdoor&indoor) - jest to w 100% organiczny system odżywiania i wspierania podłoża dla roślin.

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: